Auktioner SKRIVBORD fanerat teak/bok, 1900-talets andra hälft. H:75x 125x 60cm. slitage, märken, rangligt.

Bilder SKRIVBORD fanerat teak/bok, 1900-talets andra hälft. H:75x 125x 60cm. slitage, märken, rangligt.

SKRIVBORD fanerat teak/bok, 1900-talets andra hälft. H:75x 125x 60cm. slitage, märken, rangligt.

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

400 SEK