Auktioner SKRIVBORD fanerat teak/bok, 1900-talets andra hälft. H:75x 125x 60cm. slitage, märken, rangligt.
Bilder SKRIVBORD fanerat teak/bok, 1900-talets andra hälft. H:75x 125x 60cm. slitage, märken, rangligt.
SKRIVBORD fanerat teak/bok, 1900-talets andra hälft. H:75x 125x 60cm. slitage, märken, rangligt.
Värdering
500 SEK