Bilder SÄNGBORD på hjul, 1900-talets andra hälft. H:55x 41x 38cm. bruksslitage, märken.
SÄNGBORD på hjul, 1900-talets andra hälft. H:55x 41x 38cm. bruksslitage, märken.