Auktioner SÄNGBORD på hjul, 1900-talets andra hälft. H:55x 41x 38cm. bruksslitage, märken.

Bilder SÄNGBORD på hjul, 1900-talets andra hälft. H:55x 41x 38cm. bruksslitage, märken.

SÄNGBORD på hjul, 1900-talets andra hälft. H:55x 41x 38cm. bruksslitage, märken.

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

400 SEK