Auktioner Rullhurts, "Kumi", Herman Miller

Bilder Rullhurts, "Kumi", Herman Miller

Rullhurts, "Kumi", Herman Miller

Värdering: 1 500 SEK

Rullhurts från Herman Miller, modell Kumi. Två lådor.

Mindre slitage och repor.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111