Bilder Ankarlanterna, Koppar, 1900-talet.
Ankarlanterna, Koppar, 1900-talet.
Mäter ca: 30cm hög med handtag & 24cm i diam.
Märkt med Ankare.
Fungerar vid test.
Slitage.
700 SEK