Bilder SKÅL PÅ FOT, glas, Reijmyre glasbruk, signerad och daterad ÖN 1989
SKÅL PÅ FOT, glas, Reijmyre glasbruk, signerad och daterad ÖN 1989
Etikettmärkt, höjd ca 17, diameter 19,5 cm