Auktioner SKÅL PÅ FOT, glas, Reijmyre glasbruk, signerad och daterad ÖN 1989

Bilder SKÅL PÅ FOT, glas, Reijmyre glasbruk, signerad och daterad ÖN 1989

SKÅL PÅ FOT, glas, Reijmyre glasbruk, signerad och daterad ÖN 1989

1 timme 52 minuter

2026-01-26 18:02

250 SEK

Värdering: 300 SEK

Etikettmärkt, höjd ca 17, diameter 19,5 cm

Värdering

800 SEK

Ångermanland

60 SEK

700 SEK