Bilder ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, glas "Caramba", Kosta Boda, signerad
ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, glas "Caramba", Kosta Boda, signerad
Handmålad dekor av figurer och djur, signerad Kosta Boda Ulrica HV samt otydligt numrerad, etikettmärkt, höjd ca 34 cm
3 timmar
800 SEK