Auktioner ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, glas "Caramba", Kosta Boda, signerad

Bilder ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, glas "Caramba", Kosta Boda, signerad

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, glas "Caramba", Kosta Boda, signerad

1100 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Handmålad dekor av figurer och djur, signerad Kosta Boda Ulrica HV samt otydligt numrerad, etikettmärkt, höjd ca 34 cm

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar