Auktioner ERIK HÖGLUND, 2 st skålar, glas, signerade och daterade -92

Bilder ERIK HÖGLUND, 2 st skålar, glas, signerade och daterade -92

ERIK HÖGLUND, 2 st skålar, glas, signerade och daterade -92

1 timme 44 minuter

2026-01-28 19:36

200 SEK

Värdering: 600 SEK

Blått glas, diameter 20,5-21, höjd ca 15 cm

125 SEK