Bilder SKÅL PÅ FOT, glas, Reijmyre, sannolikt 2000-tal
SKÅL PÅ FOT, glas, Reijmyre, sannolikt 2000-tal
Krackelerad dekor, etikettmärkt, höjd 28, diameter 21 cm