Auktioner Glas SKÅL PÅ FOT, glas, Reijmyre, sannolikt 2000-tal

Bilder SKÅL PÅ FOT, glas, Reijmyre, sannolikt 2000-tal

SKÅL PÅ FOT, glas, Reijmyre, sannolikt 2000-tal

1 timme 33 minuter

2026-01-28 19:56

Värdering: 300 SEK

Krackelerad dekor, etikettmärkt, höjd 28, diameter 21 cm