Bilder SÄNGBORD, 1900-talets mitt
SÄNGBORD, 1900-talets mitt
Fanerad med mahogny, lös skiva av glas, hylla undertill samt fyra lådor, beslag av mässing, höjd ca 68, 68 x 30 cm