Auktioner SÄNGBORD, 1900-talets mitt

Bilder SÄNGBORD, 1900-talets mitt

SÄNGBORD, 1900-talets mitt

1 timme 39 minuter

2026-01-28 19:34

250 SEK

Värdering: 400 SEK

Fanerad med mahogny, lös skiva av glas, hylla undertill samt fyra lådor, beslag av mässing, höjd ca 68, 68 x 30 cm

175 SEK

150 SEK