Auktioner Kista, 1800-tal, Allmoge

Bilder Kista, 1800-tal, Allmoge

Kista, 1800-tal, Allmoge

275 SEK

Värdering: - SEK

Proveniens: Erik Gustav Kring Å NorralaBär datering: 1834Originalmålning. Välvd lock. Marmoreringsmålning.Originallås. H= 60cm L= 108cm Djup= 60cm
För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

60 SEK