Bilder Kista, 1800-tal, Allmoge
Kista, 1800-tal, Allmoge
Proveniens: Erik Gustav Kring Å NorralaBär datering: 1834Originalmålning. Välvd lock. Marmoreringsmålning.Originallås. H= 60cm L= 108cm Djup= 60cm
För frakt, kontakta oss för offert.
100 SEK