Auktioner Glas Stig Lindberg, Gustavsberg Vas, Fajans, 1940-tal, Signerad: Studiohanden

Bilder Stig Lindberg, Gustavsberg Vas, Fajans, 1940-tal, Signerad: Studiohanden

Stig Lindberg, Gustavsberg Vas, Fajans, 1940-tal, Signerad: Studiohanden

850 SEK

Värdering: - SEK

Handmålad dekor av ängsblommor. H= 18cm Dia= 16cm

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

375 SEK