Auktioner Glas Karin Björqvist, Gustavsberg Vas "Indigo", 1960-tal, Signerad: Studiohanden & Målarsignering

Bilder Karin Björqvist, Gustavsberg Vas "Indigo", 1960-tal, Signerad: Studiohanden & Målarsignering

Karin Björqvist, Gustavsberg Vas "Indigo", 1960-tal, Signerad: Studiohanden & Målarsignering

150 SEK

Värdering: - SEK

H= 17cm Dia= 10cm

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

5 timmar
Södermanland
5 timmar
Södermanland
5 timmar
Södermanland

500 SEK

5 timmar
Södermanland

1 500 SEK