Bilder Brevkniv, silverpläterad, 1800-tal, troligtvis England

Brevkniv, silverpläterad, 1800-tal, troligtvis England

1 år 20 dagar

2023-03-30 21:00

100 SEK

Värdering: - SEK

Längd: ca 19.5 cm

åldersrelaterat slitage

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Pistol, replika.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Figuriner, 8 st, tomtar, lergods, Rolf Berg, signerade.

Värdering: 50

Bud: 350 SEK

Figurin, porslin, Cortendorf, Tyskland.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Dörrstop, 2 st, gjutjärn.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK