Bilder Brevkniv, silverpläterad, 1800-tal, troligtvis England
Längd: ca 19.5 cm
åldersrelaterat slitage
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Längd: ca 19.5 cm
åldersrelaterat slitage
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK