Bilder OSTKUPA i pressglas med fat
OSTKUPA i pressglas med fat
1900-talets första hälft
Dekor i form av rutmönster och blommor
Kupan, längd 21 cm, bredd 17 cm Fatet, längd 22 cm, bredd 16,5 cm
Kupan har små nagg
100 SEK