Auktioner Keramik & Porslin KONSTGLAS 5 st delar

Bilder KONSTGLAS 5 st delar

KONSTGLAS 5 st delar

Värdering: - SEK

Konstglas 5 delar, Strömbergshyttan mm
Större vasen samt mindre brevpressen är signerade / numrerade
Höjd: 17 - 6 cm

Hallands Auktionsverk AB

Nässjögatan 6
302 47 Halmstad

info@hallandsauktionsverk.se
Tel: 035-15 69 00, Fax: 035-15 69 05

400 SEK

18 000 SEK