Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Olja på duk, Louis Zelig, signerad

Bilder Olja på duk, Louis Zelig, signerad

Olja på duk, Louis Zelig, signerad

1 timme 58 minuter

2026-01-25 18:13

150 SEK

Värdering: - SEK

85x70

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007