Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Färglitografi, Axel Olson, signerad & numrerad

Bilder Färglitografi, Axel Olson, signerad & numrerad

Färglitografi, Axel Olson, signerad & numrerad

1 timme 54 minuter

2026-01-25 18:14

175 SEK

Värdering: - SEK

60x46

Snapphane Auktioner

PL5297 Röinge
28192 Hässleholm

kontakt@snapphaneauktioner.se
0707146007

80 SEK

300 SEK