Auktioner Fashion & Vintage Aftonväska, textil/gulmetall, 1900-tal, längd 18 cm

Bilder Aftonväska, textil/gulmetall, 1900-tal, längd 18 cm

Aftonväska, textil/gulmetall, 1900-tal, längd 18 cm

100 SEK

Värdering: 250 SEK

Aftonväska, svart textil med gulmetall, invändigt med sminkspegel, kam och näsduk, ca 1900-talets första hälft, mått 11 x 18 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

275 SEK

50 SEK