Bilder Aftonväska, textil/gulmetall, 1900-tal, längd 18 cm
Aftonväska, textil/gulmetall, 1900-tal, längd 18 cm
Aftonväska, svart textil med gulmetall, invändigt med sminkspegel, kam och näsduk, ca 1900-talets första hälft, mått 11 x 18 cm