Auktioner Klockor & Ur VÄGGUR "HERRGÅRDSUR"

Bilder VÄGGUR "HERRGÅRDSUR"

VÄGGUR "HERRGÅRDSUR"

60 SEK

Värdering: - SEK

Pendelur, 1900-talets första del, gångbar vid kontroll, krön med lagningar, höjd ca:85 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

75 SEK