Auktioner BENGT SJÖSTRÖM "VÄGGDEKORATION"

Bilder BENGT SJÖSTRÖM "VÄGGDEKORATION"

BENGT SJÖSTRÖM "VÄGGDEKORATION"

90 SEK

Värdering: - SEK

Smide, signerad B. Sjöström samt daterad -75, diameter 43,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

60 SEK