Bilder BENGT SJÖSTRÖM "VÄGGDEKORATION"
BENGT SJÖSTRÖM "VÄGGDEKORATION"
Smide, signerad B. Sjöström samt daterad -75, diameter 43,5 cm. (vån3)
100 SEK