Auktioner Leksaker FLEISCHMANN LOK, VAGNAR, RÄLS OCH TRANSFORMATOR

Bilder FLEISCHMANN LOK, VAGNAR, RÄLS OCH TRANSFORMATOR

FLEISCHMANN LOK, VAGNAR, RÄLS OCH TRANSFORMATOR

275 SEK

Värdering: - SEK

1 set med lok, kolvagn, vagnar, räls och transformator 503/220, H0, 1900-talets mitt, vissa delar märkta US zone Germany samt vissa Western Germany, mindre åldersrelaterat slitage, ej testat (ingen garanti lämnas). (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

75 SEK