Bilder FLEISCHMANN LOK, VAGNAR, RÄLS OCH TRANSFORMATOR
FLEISCHMANN LOK, VAGNAR, RÄLS OCH TRANSFORMATOR
1 set med lok, kolvagn, vagnar, räls och transformator 503/220, H0, 1900-talets mitt, vissa delar märkta US zone Germany samt vissa Western Germany, mindre åldersrelaterat slitage, ej testat (ingen garanti lämnas). (vån3)
700 SEK