Auktioner OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER

Bilder OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER

OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER

0 SEK

Värdering: - SEK

2 stycken, 1st i gips "Myntsamlaren" Danmark samt 1st skuren i trä signerad samt daterad baksida M. Mäläskä -44, 25,5x23 cm samt 19,5x25 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

125 SEK

250 SEK