Bilder OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER
OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER
2 stycken, 1st i gips "Myntsamlaren" Danmark samt 1st skuren i trä signerad samt daterad baksida M. Mäläskä -44, 25,5x23 cm samt 19,5x25 cm. (vån3)
700 SEK