Auktioner Belysning BORDSLAMPA

Bilder BORDSLAMPA

BORDSLAMPA

1 timme 33 minuter

2026-01-25 20:55

100 SEK

Värdering: - SEK

Patinerad metall, skärm i glas, 19,2000-tal, skärm med nagg på mynning (se bilder), höjd 43 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

200 SEK

225 SEK