Bilder SKÅP ALLMOGE
SKÅP ALLMOGE
Furu, 1800-tal, 2-delat, åldersrelaterat slitage, H.201, B.104, Dj.51 cm. (vån1)
850 SEK
17 timmar
175 SEK