Auktioner Allmoge SKÅP ALLMOGE

Bilder SKÅP ALLMOGE

SKÅP ALLMOGE

1 timme 39 minuter

2026-01-25 21:12

3000 SEK

Värdering: - SEK

Furu, 1800-tal, 2-delat, åldersrelaterat slitage, H.201, B.104, Dj.51 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina