Auktioner SKÅP 2 delar, ek, Ulferts Tibro, 1900-talets andra hälft. H:64x 120x 43cm. bruksslitage, märken.

Bilder SKÅP 2 delar, ek, Ulferts Tibro, 1900-talets andra hälft. H:64x 120x 43cm. bruksslitage, märken.

SKÅP 2 delar, ek, Ulferts Tibro, 1900-talets andra hälft. H:64x 120x 43cm. bruksslitage, märken.

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28