Auktioner SKÅP 2 delar, ek, Ulferts Tibro, 1900-talets andra hälft. H:64x 120x 43cm. bruksslitage, märken.
Bilder SKÅP 2 delar, ek, Ulferts Tibro, 1900-talets andra hälft. H:64x 120x 43cm. bruksslitage, märken.
SKÅP 2 delar, ek, Ulferts Tibro, 1900-talets andra hälft. H:64x 120x 43cm. bruksslitage, märken.