Auktioner SOFFBORD, fanerat i björk, funkis, 1900-talets första hälft, H: 60cm D: 55cm (slitage)

Bilder SOFFBORD, fanerat i björk, funkis, 1900-talets första hälft, H: 60cm D: 55cm (slitage)

SOFFBORD, fanerat i björk, funkis, 1900-talets första hälft, H: 60cm D: 55cm (slitage)

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona