Bilder SOFFBORD, fanerat i björk, funkis, 1900-talets första hälft, H: 60cm D: 55cm (slitage)
SOFFBORD, fanerat i björk, funkis, 1900-talets första hälft, H: 60cm D: 55cm (slitage)