Bilder TAKLAMPA Jugend, koppar & tyg. D:53cm H:58cm (slitage, skador på tyg, ställvis anlupet)
TAKLAMPA Jugend, koppar & tyg. D:53cm H:58cm (slitage, skador på tyg, ställvis anlupet)