Auktioner STRINGHYLLA teak 1900-talets andra hälft. bruksslitage, märken. Hyllplan: 58x20cm

Bilder STRINGHYLLA teak 1900-talets andra hälft. bruksslitage, märken. Hyllplan: 58x20cm

STRINGHYLLA teak 1900-talets andra hälft. bruksslitage, märken. Hyllplan: 58x20cm

650 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

50 SEK