Auktioner SÄNGBORD med tidningshylla, fanerad i teak, 1900-talets andra hälft. H:50x 45x 32cm. bruksslitage
Bilder SÄNGBORD med tidningshylla, fanerad i teak, 1900-talets andra hälft. H:50x 45x 32cm. bruksslitage
SÄNGBORD med tidningshylla, fanerad i teak, 1900-talets andra hälft. H:50x 45x 32cm. bruksslitage