Auktioner SÄNGBORD med tidningshylla, fanerad i teak, 1900-talets andra hälft. H:50x 45x 32cm. bruksslitage

Bilder SÄNGBORD med tidningshylla, fanerad i teak, 1900-talets andra hälft. H:50x 45x 32cm. bruksslitage

SÄNGBORD med tidningshylla, fanerad i teak, 1900-talets andra hälft. H:50x 45x 32cm. bruksslitage

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28