Auktioner BYRÅ 1900-talets första hälft. H:63x 100x 44cm. bruksslitage, märken.

Bilder BYRÅ 1900-talets första hälft. H:63x 100x 44cm. bruksslitage, märken.

BYRÅ 1900-talets första hälft. H:63x 100x 44cm. bruksslitage, märken.

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

375 SEK