Auktioner KOMMOD furu 1900-talets första hälft. H:74x 65x 48cm. slitage, märken, fläckar.

Bilder KOMMOD furu 1900-talets första hälft. H:74x 65x 48cm. slitage, märken, fläckar.

KOMMOD furu 1900-talets första hälft. H:74x 65x 48cm. slitage, märken, fläckar.

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28