Auktioner TAVLA LARS ERIK FALK

Bilder TAVLA LARS ERIK FALK

TAVLA LARS ERIK FALK

Värdering: - SEK

Monogramsignerad LEF
Olja på Pannå
Höjd: 48 cm
Bredd: 57 cm

Hallands Auktionsverk AB

Nässjögatan 6
302 47 Halmstad

info@hallandsauktionsverk.se
Tel: 035-15 69 00, Fax: 035-15 69 05

400 SEK

18 000 SEK