Auktioner Övrigt ABBA. Autografer, egenhändigt signerade på vykort.

Bilder ABBA. Autografer, egenhändigt signerade på vykort.

ABBA. Autografer, egenhändigt signerade på vykort.

260 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 10,5x14,8cm.
Skador på hörnen.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

60 SEK