Auktioner Belysning Taklampa / plafond. Swedish Modern, 1920/30-talet.

Bilder Taklampa / plafond. Swedish Modern, 1920/30-talet.

Taklampa / plafond. Swedish Modern, 1920/30-talet.

140 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 55cm i diam.
Fungerade innan nertagning, saknar kontakt.
Något enstaka mindre nagg kan förekomma.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

50 SEK