Bilder Taklampa / plafond. Swedish Modern, 1920/30-talet.
Taklampa / plafond. Swedish Modern, 1920/30-talet.
Mäter ca: 55cm i diam.
Fungerade innan nertagning, saknar kontakt.
Något enstaka mindre nagg kan förekomma.