Bilder Takkrona. Malm, 1900-talet.
Takkrona. Malm, 1900-talet.
Mäter ca: 73cm hög med upphängning & 65cm i diam.
Fungerar vid test.
Bruksslitage, fläckar på skärmar.
100 SEK