Auktioner Belysning Takkrona. Malm, 1900-talet.

Bilder Takkrona. Malm, 1900-talet.

Takkrona. Malm, 1900-talet.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 73cm hög med upphängning & 65cm i diam.
Fungerar vid test.
Bruksslitage, fläckar på skärmar.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

60 SEK