Auktioner Belysning Torparlampa. Fotogen, 1800/1900-talet.

Bilder Torparlampa. Fotogen, 1800/1900-talet.

Torparlampa. Fotogen, 1800/1900-talet.

160 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 55cm hög utan upphängning.
Åldersrelaterat slitage.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

50 SEK