Bilder Golvlampa utan skärm. DDR / West Germany.
Golvlampa utan skärm. DDR / West Germany.
Mäter ca: 141cm hög.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.
Bruksslitage, skadad faner på fot.