Auktioner Belysning Golvlampa utan skärm. DDR / West Germany.

Bilder Golvlampa utan skärm. DDR / West Germany.

Golvlampa utan skärm. DDR / West Germany.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 141cm hög.
Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.
Bruksslitage, skadad faner på fot.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

50 SEK