Auktioner Övrigt Barnvagn. 1800/1900-talet.

Bilder Barnvagn. 1800/1900-talet.

Barnvagn. 1800/1900-talet.

100 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca. 100cm hög med handtag.
Bruksslitage, någon rotting är sönder, hål, färgbortfall.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

60 SEK