Auktioner Oljemålning Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Signerad, Landskap. Olja på duk, 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm

Bilder Oljemålning Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Signerad, Landskap. Olja på duk, 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm

Oljemålning Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Signerad, Landskap. Olja på duk, 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm

250 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar