Auktioner Oljemålning Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Signerad, Landskap. Olja på duk, 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm
Bilder Oljemålning Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Signerad, Landskap. Olja på duk, 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm
Oljemålning Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Signerad, Landskap. Olja på duk, 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm
text2
3 timmar
800 SEK