Bilder STAN WYS

STAN WYS

Värdering: 2 000 SEK

STAN WYS, Skulptur, patinerad brons, numrerad II/XII, signerad Stan Wys, daterad 2003.

Knutson och Bloom Auktioner

Baron Rappes väg 28
363 42 Braås

info@knutsonbloomauktioner.se
0709-113614, 0705-771086

125 SEK

250 SEK