Auktioner Akvarell Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn. Signerad, akvarell, 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x32

Bilder Akvarell Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn. Signerad, akvarell, 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x32

Akvarell Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn. Signerad, akvarell, 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x32

900 SEK

Värdering: - SEK

text2

Auktionshuset Metropol

Sveavägen 116
113 50 Stockholm

info@metropol.se
08- 673 48 80

3 timmar
3 timmar
Göteborg

Värdering

12 000 SEK

3 timmar