Auktioner Akvarell Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn. Signerad, akvarell, 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x32
Bilder Akvarell Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn. Signerad, akvarell, 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x32
Akvarell Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn. Signerad, akvarell, 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x32
text2
3 timmar
800 SEK