Auktioner Belysning Bordslampa, art deco, 1930-tal

Bilder Bordslampa, art deco, 1930-tal

Bordslampa, art deco, 1930-tal

Värdering: 3 000 SEK

Brons. Med dekor av dansös. Två löstagbara skärmar av glas. En ljuspunkt. Stämplad "Äkta Brons".

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90

275 SEK

50 SEK