Bilder Tesamovar, Vasily Stepanovich Batashev, Ryssland, 1800-talets slut
Tesamovar, Vasily Stepanovich Batashev, Ryssland, 1800-talets slut
Försilvrad mässing. Med detaljer i svärtad trä. Dubbla hänklar. Stämplad.