Auktioner Gyllenläder, 1700-tal

Bilder Gyllenläder, 1700-tal

Gyllenläder, 1700-tal

Värdering: 2 000 SEK

Med pressad, bemålad och förgylld dekor. Motiv med palats och Diana.

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90

400 SEK

18 000 SEK