Auktioner DRAPERIER ett par, jugend, broderade, 1900-talets början. 70x192cm. bruksslitage

Bilder DRAPERIER ett par, jugend, broderade, 1900-talets början. 70x192cm. bruksslitage

DRAPERIER ett par, jugend, broderade, 1900-talets början. 70x192cm. bruksslitage

275 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

375 SEK