Auktioner SEKRETÄR England, 1900-talets andra hälft. H:99x 76x 43cm. bruksslitage, märken.

Bilder SEKRETÄR England, 1900-talets andra hälft. H:99x 76x 43cm. bruksslitage, märken.

SEKRETÄR England, 1900-talets andra hälft. H:99x 76x 43cm. bruksslitage, märken.

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

375 SEK