Auktioner BARSTOLAR, paret, Börje Johanson "Venus", Johanson design. H: 102cm. Obs! 25% moms tillkommer på klubbat pris. slitage, märken.
Bilder BARSTOLAR, paret, Börje Johanson "Venus", Johanson design. H: 102cm. Obs! 25% moms tillkommer på klubbat pris. slitage, märken.
BARSTOLAR, paret, Börje Johanson "Venus", Johanson design. H: 102cm. Obs! 25% moms tillkommer på klubbat pris. slitage, märken.