Auktioner BARSTOLAR, paret, Börje Johanson, "Venus", Johanson design. H: 102cm. Obs! 25% moms tillkommer på klubbat pris. slitage märken.

Bilder BARSTOLAR, paret, Börje Johanson, "Venus", Johanson design. H: 102cm. Obs! 25% moms tillkommer på klubbat pris. slitage märken.

BARSTOLAR, paret, Börje Johanson, "Venus", Johanson design. H: 102cm. Obs! 25% moms tillkommer på klubbat pris. slitage märken.

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28