Auktioner BARSTOLAR, paret, Börje Johanson, "Venus", Johanson design. H: 102cm. Obs! 25% moms tillkommer på klubbat pris. slitage märken.
Bilder BARSTOLAR, paret, Börje Johanson, "Venus", Johanson design. H: 102cm. Obs! 25% moms tillkommer på klubbat pris. slitage märken.
BARSTOLAR, paret, Börje Johanson, "Venus", Johanson design. H: 102cm. Obs! 25% moms tillkommer på klubbat pris. slitage märken.