Auktioner Bertil Vallien, 2 delar konstglas, Kosta Boda, signerade

Bilder Bertil Vallien, 2 delar konstglas, Kosta Boda, signerade

Bertil Vallien, 2 delar konstglas, Kosta Boda, signerade

Värdering: 400 SEK

En båtskulptur medföljer, denna med nagg.

Södersens Auktionshus

Jättorpsvägen 3
746 91 Bålsta

info@balstaauktionshall.com
Tel: 0171-534 50, 070-622 07 37

50 SEK