Auktioner Guld, Silver & Smycken Medaljong/halssmycke silver

Bilder Medaljong/halssmycke silver

Medaljong/halssmycke silver

300 SEK

Värdering: - SEK

Louis XVI-stil tidigt 1900-tal, rundel med krönande rosett, infattad paste, glas framför ram, stämplad 830S samt svensk importstämpel, höjd5,5, fotots diameter 2,6

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89

17 timmar
17 timmar

110 000 SEK

17 timmar
17 timmar