Bilder Medaljong/halssmycke silver
Medaljong/halssmycke silver
Louis XVI-stil tidigt 1900-tal, rundel med krönande rosett, infattad paste, glas framför ram, stämplad 830S samt svensk importstämpel, höjd5,5, fotots diameter 2,6
17 timmar
800 SEK